Přihlášené týmy pro ročník 2021 (33)

PETRONIUS

Petr Štětina

Petr Štětina

Petr Štětina ml.

Petr Štětina ml.

Náhradníci

Perch team

Jan Jelinek

Jan Jelinek

Jiří Pouch

Jiří Pouch

Duo & Major Craft team

Ondřej Dušek

Ondřej Dušek

Jan Müller

Jan Müller

Florcarbon Master

VÍT HUMPL

VÍT HUMPL

Jakub Koliáš

Jakub Koliáš

LUCKY JOHN GT

Bedřich Nikl

Bedřich Nikl

Bedřich Nikl ml.

Bedřich Nikl ml.

Náhradníci

Wavy Boats team

Miroslav Návara

Miroslav Návara

Jiří Sobotka

Jiří Sobotka

Náhradníci

FT FISHING

František Čáha

František Čáha

Rudolf Stonawski

Rudolf Stonawski

Zdibáři - MO Soutice

Roman Kozák

Roman Kozák

David Vojtisek

David Vojtisek

Náhradníci

Boatplus cz

Jaroslav Beran

Jaroslav Beran

Tomáš Brázda

Tomáš Brázda

Náhradníci

MetalFish

Jaroslav Vojta

Jaroslav Vojta

Jaroslav Vojta

Jaroslav Vojta

Chyť a Pusť.cz

Radek Dvořák

Radek Dvořák

Martin Kopeček

Martin Kopeček

Salmo

Vladimír Malý

Vladimír Malý

Václav Nekvapil

Václav Nekvapil

Náhradníci

BoatPlus Fishing Westin Team

Tomáš Jírovec

Tomáš Jírovec

Antonín Pácal

Antonín Pácal

Náhradníci

GUNKI - GARMIN fishing

GIOVANNI MIGLIORE

GIOVANNI MIGLIORE

Josef Verner

Josef Verner

Náhradníci

Maso-Třebovle GUNKI team

Jaromir Senft

Jaromir Senft

Martin Štěpnička

Martin Štěpnička

Náhradníci

Frosti

Marek Mráz

Marek Mráz

Tomáš Mráz

Tomáš Mráz

Amateur Fishing TEAM

Roman Rudl

Roman Rudl

Aleš Zemín

Aleš Zemín

Kluci od Kyjáku

David Cicala

David Cicala

Jiří Hoffmann

Jiří Hoffmann

MARCUS fishing

Robin Dřevo

Robin Dřevo

Martin Flaška

Martin Flaška

Cvikov

Jiří Jirák

Jiří Jirák

Josef Zahrádka

Josef Zahrádka

Náhradníci

SKS

Kaskoun Jiří

Kaskoun Jiří

Michal Sedláček

Michal Sedláček

North Boat

Milan Buršík

Milan Buršík

František Lexa

František Lexa

Ekon

Aleš Rösler

Aleš Rösler

Josef Sochor

Josef Sochor

Náhradníci

Rybabazarteam

Lukáš Mrázek

Lukáš Mrázek

Tomáš Rosák

Tomáš Rosák

Náhradníci

Siluro Popadinec Fish shop Team

Luděk Leibl

Luděk Leibl

Richard Popadinec

Richard Popadinec

Tsunami Black horse

Martin Barej

Martin Barej

Jaroslav Skyba

Jaroslav Skyba

Náhradníci

Moje Přívlač - Illex

Martin Štěpka

Martin Štěpka

Tomáš Truc

Tomáš Truc

Náhradníci

Daiwa - Rybabazar Team

Martin Loprais

Martin Loprais

Tomáš Pažout

Tomáš Pažout

Náhradníci

O.J Fish

Ondrej Havel

Ondrej Havel

Jiří Švengr

Jiří Švengr

Náhradníci

ORANGEBOAT

Jiří Link

Jiří Link

Jiří Štech

Jiří Štech

Náhradníci

HOLÁTKA

Martin Mrázek

Martin Mrázek

Martin Puškař

Martin Puškař

Vendeta

Jan Bohuněk

Jan Bohuněk

Jiří Bohuněk

Jiří Bohuněk

GARMIN-GUNKI

Milan Křikava

Milan Křikava

Miroslav Slavík

Miroslav Slavík

Náhradníci