Výsledky


Průběžné celkové výsledky

UmístěníTýmSoučet umístěníSoučet bodů
1.DUO & Major Craft team5549.0
2.TSUNAMI Fishing - MO Smíchov5525.0
3.Spinning Team No Limit5499.5
4.RNK - NaPrivlac.cz Team10447.0
5.Westin Czech Republic16395.5
6.Tropic Fishing Illex Team16390.5
7.Moje Přívlač17363.5
8.KAYAX Team18339.0
9.FT Fishing20342.5
10.Spinnfishing Team21333.0
11.Westin22315.5
12.Ekon24326.0
13.Vendeta26303.0
14.PéPéčka26111.0
15.Kajman & Westin28280.5
16.Tsunami Black horse29273.5
17.Wavy Boats Team32251.0
18.Bohemia Fishing Saenger37203.5
19.PETRONIUS GUNKI TÝM39222.5
20.SALMO - MO ČRS Přelouč41207.0
21.Cvikov43188.5
22.U HABAKUKA BOAT TEAM44190.5
23.LUCKY JOHN GT44183.0
24.Zdibáři44171.5
25.KO fishing team44168.0
26.MetalFish45185.0
27.Siluro Popadinec Fish shop Team49159.0
28.Hearty Rise50138.5
29.Pilíř CZ51105.0
30.KOEM Team53127.5
31.Amateur Fishing Team6039.0
32.ČRS MO KLADRUBY660.0
33.No contact fishing660.0
34.Perca660.0
35.Perch team660.0


29.9.2019 - 2. kolo Dalešice 29.9.2019

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.DUO & Major Craft team312.5312.5
2.Westin Czech Republic246.5246.5
3.Spinning Team No Limit245.0245.0
4.TSUNAMI Fishing - MO Smíchov236.5236.5
5.Ekon210.5210.5
6.Moje Přívlač206.5206.5
7.RNK - NaPrivlac.cz Team192.5192.5
8.FT Fishing187.5187.5
9.KAYAX Team175.0175.0
10.Vendeta174.0174.0
11.Tropic Fishing Illex Team158.0158.0
12.Westin157.0157.0
13.Kajman & Westin136.0136.0
14.KO fishing team129.0129.0
15.Spinnfishing Team123.0123.0
16.Tsunami Black horse120.0120.0
17.SALMO - MO ČRS Přelouč120.0120.0
18.LUCKY JOHN GT109.5109.5
19.U HABAKUKA BOAT TEAM109.5109.5
20.Pilíř CZ105.0105.0
21.PETRONIUS GUNKI TÝM98.098.0
22.Siluro Popadinec Fish shop Team87.087.0
23.Cvikov79.079.0
24.MetalFish76.576.5
25.Wavy Boats Team75.075.0
26.PéPéčka67.567.5
27.Zdibáři43.043.0
28.Hearty Rise34.534.5
29.Bohemia Fishing Saenger34.034.0
30.KOEM Team30.030.0
31.Amateur Fishing Team0.00.0
33.ČRS MO KLADRUBYtým byl diskvalifikován
33.No contact fishingtým byl diskvalifikován
33.Percatým byl diskvalifikován
33.Perch teamtým byl diskvalifikován


28.9.2019 - 1. kolo Dalešice 28.9.2019

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
0.PéPéčka43.543.5
1.TSUNAMI Fishing - MO Smíchov288.5288.5
2.Spinning Team No Limit254.5254.5
3.RNK - NaPrivlac.cz Team254.5254.5
4.DUO & Major Craft team236.5236.5
5.Tropic Fishing Illex Team232.5232.5
6.Spinnfishing Team210.0210.0
7.Wavy Boats Team176.0176.0
8.Bohemia Fishing Saenger169.5169.5
9.KAYAX Team164.0164.0
10.Westin158.5158.5
11.Moje Přívlač157.0157.0
12.FT Fishing155.0155.0
13.Tsunami Black horse153.5153.5
14.Westin Czech Republic149.0149.0
15.Kajman & Westin144.5144.5
16.Vendeta129.0129.0
17.Zdibáři128.5128.5
18.PETRONIUS GUNKI TÝM124.5124.5
19.Ekon115.5115.5
20.Cvikov109.5109.5
21.MetalFish108.5108.5
22.Hearty Rise104.0104.0
23.KOEM Team97.597.5
24.SALMO - MO ČRS Přelouč87.087.0
25.U HABAKUKA BOAT TEAM81.081.0
26.LUCKY JOHN GT73.573.5
27.Siluro Popadinec Fish shop Team72.072.0
29.Amateur Fishing Team39.039.0
30.KO fishing team39.039.0
31.Pilíř CZ0.00.0
33.ČRS MO KLADRUBYtým byl diskvalifikován
33.No contact fishingtým byl diskvalifikován
33.Percatým byl diskvalifikován
33.Perch teamtým byl diskvalifikován