Výsledky


Celkové výsledky Lodní ligy 2022

UmístěníTýmSoučet umístěníSoučet bodů
1.Tropic Fishing Illex Team CZ131509.0
2.Chyť a Pusť.cz171307.5
3.BoatPlus241250.5
4.King Green291303.0
5.FT Fishing - MO Čakovice351215.0
6.Lugafo Boats441132.5
7.Garmin-fishing.cz451083.5
8.Cvikov491153.0
9.Maso-Třebovle GUNKI team511103.0
10.Siluro Popadinec Fish shop Team531044.5
11.Daiwa - Rybabazar Team541050.0
12.GUNKI-AAA COLOR541007.5
13.Zdibáři551031.5
14.PERCH team55985.5
15.Tsunami Black horse, MO Smíchov581023.0
16.VENDETA601043.0
17.Salmo Přelouč64916.0
18.Metalfish71950.5
19.MARCUS Fishing75867.5
20.ZERO HUNTERS77845.5
21.Wavy boats fisching team78460.0
22.ORANGEBOAT79836.5
23.Rybabazar Team82773.5
24.Amateur Fishing Team83753.5
25.SKS TEAM86805.0
26.Gadda Hunters93390.0
27.Viking Boat team99704.5
28.RNK Lures ZECK team102573.0
29.North Boat102243.0
30.THOR-BOATS Czech Republic112264.0
31.SAKURA-FISHING.CZ113385.0
32.Chyť a Pusť - Zeck fishing team1320.0
33.HALEŠÁCI CZ1320.0


6.11.2022 - 4.Kolo Vodní nádrž Slapy

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.Tropic Fishing Illex Team CZ401.0401.0
2.FT Fishing - MO Čakovice295.0295.0
3.PERCH team272.0272.0
4.Maso-Třebovle GUNKI team270.0270.0
5.Gadda Hunters256.5256.5
6.Chyť a Pusť.cz249.5249.5
7.North Boat243.0243.0
8.Amateur Fishing Team231.0231.0
9.BoatPlus214.5214.5
10.Wavy boats fisching team208.5208.5
11.King Green206.0206.0
12.Lugafo Boats196.5196.5
13.Garmin-fishing.cz190.5190.5
14.GUNKI-AAA COLOR177.5177.5
15.VENDETA162.0162.0
16.Metalfish155.5155.5
17.Zdibáři145.5145.5
18.Salmo Přelouč141.0141.0
19.Tsunami Black horse, MO Smíchov139.0139.0
20.Siluro Popadinec Fish shop Team135.0135.0
21.Cvikov130.5130.5
22.ORANGEBOAT130.5130.5
23.MARCUS Fishing123.0123.0
24.Daiwa - Rybabazar Team123.0123.0
25.Viking Boat team123.0123.0
26.THOR-BOATS Czech Republic121.5121.5
27.ZERO HUNTERS97.597.5
28.SKS TEAM73.573.5
29.Rybabazar Team0.00.0
33.Chyť a Pusť - Zeck fishing team0.00.0
33.HALEŠÁCI CZ0.00.0
33.RNK Lures ZECK team0.00.0
33.SAKURA-FISHING.CZ0.00.0


5.11.2022 - 3.Kolo Vodní nádrž Slapy

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.Cvikov361.0361.0
2.King Green333.0333.0
3.Tropic Fishing Illex Team CZ316.0316.0
4.Tsunami Black horse, MO Smíchov268.0268.0
5.Siluro Popadinec Fish shop Team258.5258.5
6.BoatPlus235.5235.5
7.ZERO HUNTERS233.0233.0
8.PERCH team229.0229.0
9.Chyť a Pusť.cz209.0209.0
10.Salmo Přelouč202.5202.5
11.GUNKI-AAA COLOR183.5183.5
12.Wavy boats fisching team181.5181.5
13.Lugafo Boats180.0180.0
14.Garmin-fishing.cz178.0178.0
15.ORANGEBOAT175.5175.5
16.Zdibáři150.0150.0
17.FT Fishing - MO Čakovice150.0150.0
18.Rybabazar Team148.5148.5
19.MARCUS Fishing145.5145.5
20.THOR-BOATS Czech Republic142.5142.5
21.Daiwa - Rybabazar Team135.0135.0
22.Gadda Hunters133.5133.5
23.SKS TEAM132.0132.0
24.Amateur Fishing Team130.5130.5
25.Viking Boat team126.0126.0
26.Metalfish123.5123.5
27.VENDETA120.0120.0
28.Maso-Třebovle GUNKI team91.591.5
29.North Boat0.00.0
33.Chyť a Pusť - Zeck fishing team0.00.0
33.HALEŠÁCI CZ0.00.0
33.RNK Lures ZECK team0.00.0
33.SAKURA-FISHING.CZ0.00.0


23.10.2022 - 2. kolo Vodní nádrž Hněvkovice

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.Chyť a Pusť.cz413.5413.5
2.Cvikov412.5412.5
3.King Green404.5404.5
4.BoatPlus403.0403.0
5.Daiwa - Rybabazar Team393.0393.0
6.Tropic Fishing Illex Team CZ389.5389.5
7.MARCUS Fishing388.5388.5
8.VENDETA383.0383.0
9.FT Fishing - MO Čakovice380.0380.0
10.Lugafo Boats376.0376.0
11.Tsunami Black horse, MO Smíchov364.0364.0
12.Siluro Popadinec Fish shop Team353.5353.5
13.Maso-Třebovle GUNKI team350.0350.0
14.Zdibáři347.0347.0
15.GUNKI-AAA COLOR308.5308.5
16.Garmin-fishing.cz307.0307.0
17.SKS TEAM304.5304.5
18.Metalfish298.5298.5
19.RNK Lures ZECK team278.0278.0
20.ORANGEBOAT272.5272.5
21.Salmo Přelouč272.5272.5
22.ZERO HUNTERS256.5256.5
23.Rybabazar Team253.5253.5
24.Amateur Fishing Team227.5227.5
25.PERCH team223.5223.5
26.Viking Boat team199.5199.5
27.SAKURA-FISHING.CZ126.0126.0
28.Wavy boats fisching team0.00.0
33.Chyť a Pusť - Zeck fishing team0.00.0
33.Gadda Hunters0.00.0
33.HALEŠÁCI CZ0.00.0
33.North Boat0.00.0
33.THOR-BOATS Czech Republic0.00.0


22.10.2022 - 1. kolo Vodní nádrž Hněvkovice

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.Chyť a Pusť.cz435.5435.5
2.Garmin-fishing.cz408.0408.0
3.Tropic Fishing Illex Team CZ402.5402.5
4.Daiwa - Rybabazar Team399.0399.0
5.BoatPlus397.5397.5
6.Maso-Třebovle GUNKI team391.5391.5
7.FT Fishing - MO Čakovice390.0390.0
8.Zdibáři389.0389.0
9.Lugafo Boats380.0380.0
10.VENDETA378.0378.0
11.Metalfish373.0373.0
12.Rybabazar Team371.5371.5
13.King Green359.5359.5
14.GUNKI-AAA COLOR338.0338.0
15.Salmo Přelouč300.0300.0
16.Siluro Popadinec Fish shop Team297.5297.5
17.RNK Lures ZECK team295.0295.0
18.SKS TEAM295.0295.0
19.PERCH team261.0261.0
20.SAKURA-FISHING.CZ259.0259.0
21.ZERO HUNTERS258.5258.5
22.ORANGEBOAT258.0258.0
23.Viking Boat team256.0256.0
24.Tsunami Black horse, MO Smíchov252.0252.0
25.Cvikov249.0249.0
26.MARCUS Fishing210.5210.5
27.Amateur Fishing Team164.5164.5
28.Wavy boats fisching team70.070.0
33.Chyť a Pusť - Zeck fishing team0.00.0
33.Gadda Hunters0.00.0
33.HALEŠÁCI CZ0.00.0
33.North Boat0.00.0
33.THOR-BOATS Czech Republic0.00.0