Výsledky


Celkové výsledky Lodní ligy 2021

UmístěníTýmSoučet umístěníSoučet bodů
1.Maso-Třebovle GUNKI team81208.0
2.Cvikov191065.5
3.Chyť a Pusť.cz28994.0
4.Rybabazarteam36879.0
5.BoatPlus Fishing Westin Team37903.5
6.GUNKI - GARMIN fishing37802.5
7.Daiwa - Rybabazar Team43832.0
8.Siluro Popadinec Fish shop Team43812.0
9.Perch team46757.0
10.Ekon49753.5
11.FT FISHING49753.5
12.Moje Přívlač - Illex51726.0
13.Duo & Major Craft team55717.0
14.Amateur Fishing TEAM58653.5
15.Tsunami Black horse60541.0
16.PETRONIUS61617.5
17.MARCUS fishing62600.0
18.SKS69573.0
19.Vendeta74572.0
20.Kluci od Kyjáku80343.0
21.GARMIN-GUNKI83423.0
22.Florcarbon Master85373.0
23.MetalFish87355.5
24.Zdibáři - MO Soutice87343.0
25.ORANGEBOAT89356.0
26.Salmo94367.0
27.LUCKY JOHN GT94304.0
28.North Boat96297.5
29.HOLÁTKA102305.0
30.Frosti107215.0
31.O.J Fish107128.0
32.Wavy Boats team108162.0
33.Boatplus cz3270.0


6.11.2022 - Slapy 4. kolo

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.Maso-Třebovle GUNKI team270.0270.0
2.FT FISHING251.5251.5
3.Tsunami Black horse228.5228.5
4.Cvikov203.5203.5
5.GUNKI - GARMIN fishing199.5199.5
6.Perch team199.5199.5
7.Rybabazarteam190.5190.5
8.LUCKY JOHN GT181.0181.0
9.Siluro Popadinec Fish shop Team175.0175.0
10.Ekon166.5166.5
11.BoatPlus Fishing Westin Team166.0166.0
12.Moje Přívlač - Illex143.5143.5
13.Chyť a Pusť.cz142.5142.5
14.Kluci od Kyjáku133.5133.5
15.ORANGEBOAT132.0132.0
16.MARCUS fishing132.0132.0
17.PETRONIUS132.0132.0
18.Duo & Major Craft team130.5130.5
19.SKS126.0126.0
20.Amateur Fishing TEAM126.0126.0
21.MetalFish123.0123.0
22.HOLÁTKA118.5118.5
23.Vendeta112.0112.0
24.Frosti86.086.0
25.North Boat46.546.5
26.Daiwa - Rybabazar Team45.045.0
27.GARMIN-GUNKI36.036.0
27.Wavy Boats team36.036.0
29.Zdibáři - MO Soutice33.033.0
30.Boatplus cztým byl diskvalifikován
30.Florcarbon Master0.00.0
30.O.J Fish0.00.0
30.Salmo0.00.0


5.11.2022 - Slapy 3. kolo

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.Chyť a Pusť.cz337.0337.0
2.Maso-Třebovle GUNKI team318.5318.5
3.BoatPlus Fishing Westin Team316.0316.0
4.Cvikov296.5296.5
5.Daiwa - Rybabazar Team256.0256.0
6.Tsunami Black horse232.0232.0
7.Kluci od Kyjáku209.5209.5
8.GUNKI - GARMIN fishing200.5200.5
9.Zdibáři - MO Soutice196.0196.0
10.PETRONIUS192.5192.5
11.Amateur Fishing TEAM192.5192.5
12.MetalFish192.0192.0
13.SKS190.5190.5
14.MARCUS fishing176.0176.0
15.Siluro Popadinec Fish shop Team170.5170.5
16.Duo & Major Craft team154.5154.5
17.Moje Přívlač - Illex153.0153.0
18.Perch team148.5148.5
19.GARMIN-GUNKI145.5145.5
20.Vendeta142.5142.5
21.Ekon142.5142.5
22.Rybabazarteam138.0138.0
23.FT FISHING133.5133.5
24.Frosti129.0129.0
25.Salmo129.0129.0
26.North Boat124.5124.5
27.LUCKY JOHN GT123.0123.0
28.ORANGEBOAT111.0111.0
29.HOLÁTKA106.5106.5
30.Wavy Boats team48.048.0
31.Florcarbon Master0.00.0
31.O.J Fish0.00.0
99.Boatplus cztým byl diskvalifikován


23.10.2022 - Hněvkovice 2. kolo

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.Daiwa - Rybabazar Team290.0290.0
2.Rybabazarteam288.5288.5
3.Maso-Třebovle GUNKI team287.0287.0
4.FT FISHING286.5286.5
5.Amateur Fishing TEAM268.0268.0
6.Siluro Popadinec Fish shop Team266.0266.0
7.Chyť a Pusť.cz263.5263.5
8.GARMIN-GUNKI241.5241.5
9.Florcarbon Master225.0225.0
10.Cvikov221.0221.0
11.BoatPlus Fishing Westin Team215.5215.5
12.Moje Přívlač - Illex188.0188.0
13.Duo & Major Craft team187.0187.0
14.Ekon179.0179.0
15.GUNKI - GARMIN fishing158.0158.0
16.MARCUS fishing154.0154.0
17.Vendeta149.0149.0
18.SKS146.0146.0
19.Perch team115.5115.5
20.Zdibáři - MO Soutice114.0114.0
21.Salmo113.5113.5
22.HOLÁTKA80.080.0
23.ORANGEBOAT69.069.0
24.North Boat58.058.0
25.MetalFish40.540.5
26.Wavy Boats team39.039.0
27.Tsunami Black horse37.037.0
28.PETRONIUS36.036.0
29.Frosti0.00.0
29.Kluci od Kyjáku0.00.0
29.LUCKY JOHN GT0.00.0
29.O.J Fish0.00.0
99.Boatplus cztým byl diskvalifikován


22.10.2022 - Hněvkovice 1. kolo

UmístěníTýmBody za rybyPenalizaceBody celkemRyby
1.Cvikov344.5344.5
2.Maso-Třebovle GUNKI team332.5332.5
3.Perch team293.5293.5
4.Ekon265.5265.5
5.Rybabazarteam262.0262.0
6.PETRONIUS257.0257.0
7.Chyť a Pusť.cz251.0251.0
8.Duo & Major Craft team245.0245.0
9.GUNKI - GARMIN fishing244.5244.5
10.Moje Přívlač - Illex241.5241.5
11.Daiwa - Rybabazar Team241.0241.0
12.BoatPlus Fishing Westin Team206.0206.0
13.Siluro Popadinec Fish shop Team200.5200.5
14.Vendeta168.5168.5
15.Florcarbon Master148.0148.0
16.MARCUS fishing138.0138.0
17.O.J Fish128.0128.0
18.Salmo124.5124.5
19.SKS110.5110.5
20.FT FISHING82.082.0
21.North Boat68.568.5
22.Amateur Fishing TEAM67.067.0
23.ORANGEBOAT44.044.0
24.Tsunami Black horse43.543.5
25.Wavy Boats team39.039.0
29.GARMIN-GUNKI0.00.0
29.HOLÁTKA0.00.0
29.MetalFish0.00.0
29.Zdibáři - MO Soutice0.00.0
30.Frosti0.00.0
30.Kluci od Kyjáku0.00.0
30.LUCKY JOHN GT0.00.0
99.Boatplus cztým byl diskvalifikován